متخصص در ساخت و طراحی وب‌سایت‌ و اپلیکیشن‌های حرفه‌ای

مشاهده نمونه کارها

طراحی بازی در سبکهای مختلف

تیم بازی ساز مانا با توانایی های خود به شما این اطمینان را می‌دهد که بازی ای جذاب، با گرافیک زیبا را برای مخاطبان شما بسازد.

در این «دنیای کامپیوتر و ارتباطات» دیگر کمتر کسی پیدا می‌شود (حداقل در میان اهالی فن) که با شنیدن نام «بازی» یا «Game» بگوید: ای بابا! بازی که مال بچه‌هاست!

دست‌کم ده‌ها میلیارد دلاری که سالانه این صنعت سرگرمی‌ساز موجب جابه‌جایی‌اش می‌شود، دیگر به ما اجازه نمی‌دهد این مقوله را دست کم بگیریم. با پیشرفت فناوری و متمدن‌تر شدن جوامع و به تبع آن بالا رفتن سطح رفاه، مردم در بحبوحه این زندگی ماشینی خود را نیازمند سرگرمی‌های بیشتری برای کاهش فشارهای زندگی سریع روزمره می‌بینند.

در این میان، صنعت سرگرمی و به طور خاص بازی، از حدود ۵۰ سال پیش گام به میدان نهاد و با هدف قرار دادن همه اقشار جامعه، از همه گروه‌های سنی، جنسیتی و جمعیتی، سعی کرد از این فرصت بالقوه اقتصادی سهم خود را برگیرد. در حال حاضر، شرکت‌های بازی‌سازی بزرگی چون EASports، Infograms، Ubisoft و Take۲ با ایجاد شغل برای صدها هزار نفر و توسعه کار خود و ایجاد شعباتی در کشورهای دیگر، نقش عمده‌ای در اقتصاد کشورها بازی می‌کنند و باعث شده‌اند دیگر کسی «بازی» را یک «بازیچه» نداند.

game develop

توسعه اپلیکیشن‌های موبایل

آماده سازی اپلیکشین های موبایلی، از طراحی تا اجرا را به مانا بسپارید تا علاوه بر توسعه کسب و کارتان، کاربران خود را تحت تاثیر قرار دهید.

طراحی وبسایت

وب‌سایت ها به عنوان مهم‌ترین مرجع کاربران نقش مهمی در توسعه کسب و کار شما دارند.مانا به بهترین شکل شما را در این امر همراهی می‌کند.

Web Design

گرافیک و تولید محتوای متنی و تصویری

تولید محتوا و طراحی گرافیک این روزها راهی برای جذب مخاطبند که گروه مانا با نیروهای متخصص در این زمینه بهترین ها را برای شما رقم می‌زند.

graphic design

آموزش و کارآموزی

مانا به شما این امکان را می‌دهد تا در محیطی حرفه ای و آرام، در کنار اساتید حرفه‌ای و مجرب آموزش ببینید و وارد بازار کار شوید.

learning

مشاوره و منتورینگ

آماده سازی اپلیکشین های موبایلی، از طراحی تا اجرا را به مانا بسپارید تا علاوه بر توسعه کسب و کارتان، کاربران خود را تحت تاثیر قرار دهید.

Consulting