با شیائومی می بند 6 و امکانات گسترده آن آشنا شوید

این روز‌ها، شیائومی در حال آماده‌سازی نسل بعدی دستبند‌های هوشمند خود برای رونمایی می‌باشد. در همین حال، ما به‌دنبال جمع‌آوری اطلاعات و مشخصات شیائومی می بند 6 (Xiaomi Mi Band 6)، محصول جدید این شرکت هستیم.

با توجه به اطلاعاتی که اخیرا از طریق برنامه Mi Fit کسب نمودیم، دستبند هوشمند شیائومی می بند 6 (Xiaomi Mi Band 6)، عملکرد بهتری را به کاربران ارائه خواهد داد. یکی از ویژگی‌های برجسته این دستبند، قابلیت پاسخ‌دهی به پیام‌های متنی می‌باشد. این دستبند توانایی پشتیبانی کامل از پیام‌رسان‌های محبوبی مانند تلگرام و واتساپ را دارد و حتی امکان ارسال پاسخ سریع با گزینه های آماده را برای کاربران فراهم می‌کند.

با توجه به اطلاعاتی که کسب کردیم، دستبند هوشمند شیائومی می بند 6 نسبت به نسل قبلی خود، می بند 5 (Mi Band 5)، پیشرفت چشم‌گیری داشته است. بخشی از این تغییرات چشم‌گیر شامل صفحه نمایش بزرگتر نسبت به نسل قبل و پشتیبانی این محصول از SpO2، NFC، GPS (سنسور اندازه‌گیری سطح اکسیژن خون) و دستیار صوتی الکسا می‌باشد. نسخه بین‌المللی می بند 5، اخیراً مراحل دریافت مجوزهای مورد‌ نیاز خود را خارج از چین شروع کرده است.

موافقت با شیائومی می بند 6 در خارج از چین

شیائومی به رونمایی از نسل جدید دستبند‌های هوشمند خود، می بند 6 (Mi Band 6) بسیار نزدیک است. انی محصول در ابتدا وارد بازارهای چین خواهد شد؛ با این وجود نسخه بین‌المللی نیز تاکنون توانسته مجوزهای متعددی را از سوی سازمان‌های جهانی دریافت کند.

نام دستبند می بند 6 (Mi Smart Band 6)، توسط اسناد موجود در پایگاه‌داده سازمان Indonesia Telecom تایید شده است. این محصول تا‌کنون با موفقیت گواهی‌نامه‌های مورد ‌نیاز خود را از این سازمان به دست آورده. علاوه‌بر این گواهی‌نامه‌های مورد ‌نیاز خود برای رونمایی در هندوستان را هم کسب کرده است.

کارایی نرم‌افزاری شیائومی می بند 6 نسبت به نسل قبلی گسترش یافته است. برای مثال، 11 حالت (مود) این دستبند به 30 حالت افزایش پیدا کرده است که برخی از این حالت‌های جدید: رقص، زومبا، کریکت، بسکتبال و کیک‌بوکس می‌باشند. با در نظر گرفتن اطلاعاتی که به دستمان رسید، مشتاقانه در انتظار عرضه این دستبند هستیم و به محض این که اخبار جدیدی از می بند 6 به دستمان رسید با شما به اشتراک می‌گذاریم.

منبع خبر : rokida.com

یک دیدگاه ارسال کنید