اطلاعات لو رفته از رد مجیک 6 پرو، باتری فوق‌العاده قدرتمند

رد مجیک 6 که پیش‌‌تر از مشخصات سیستم خنک کننده آن پرده برداشتیم، در نیمه اسفند ماه (هفته اول مارس) رونمایی خواهد شد. شرکت زد تی ای (ZTE) برای جلوگیری از کاهش فرکانس پردازنده هنگام داغ شدن موبایل، از فن های خنک‌کننده بهبود‌یافته ای بهره می‌گیرد.

با توجه به منبع خبری معتبری، برخلاف سری های پیشین، این موبایل تنها نخواهد بود و همراه با نسخه حرفه‌ای تری به بازار عرضه خواهد شد. این منبع خبری از ظرفیت باتری و فناوری شارژ این مدل حرفه‌ای تر که عنوان رد مجیک 6 پرو را به خود اختصاص داده سخن می‌گوید.

اطلاعات فناوری شارژ و برتری باتری رد مجیک 6 پرو

طبق گفته های این منبع خبری (Digital Chat Station) در چین، که پیش از این هم اطلاعات زیادی را برای ما فاش کرده بود. رد مجیک 6 پرو، از شارژر پرسرعت 120 وات پشتیبانی خواهد کرد.
اگرچه این خبر بسیار هیجان انگیز است؛ قسمت هیجان انگیز‌تر این است که فناوری شارژ سریع این موبایل با شارژ کردن باتری 4500 میلی آمپری این موبایل تا 50 درصد در تنها 5 دقیقه رقابت را برای حریفان خود بسیار سخت کرده است.

برای مثال، شیائومی می‌10 اولترا، که از شارژ سریع 120 وات پشتیبانی می‌کند، در 5 دقیقه شارژ باتری 4500 میلی آمپری خود را به 41 درصد می‌رساند.
نمونه دیگر iQOO 5 Pro که از شارژ سریع 120 وات پشتیبانی می‌کند، توانایی شارژ باتری تا 50 درصد را در طول 5 دقیقه دارد. البته لازم به ذکر است، ظرفیت باتری این موبایل 4000 میلی آمپر و کمتر از رد مجیک 6 پرو می‌باشد.

اگرچه تاکنون زد تی ای ادعا‌های بسیار چشمگیری داشته ولی باید منتظر عرضه این موبایل و بررسی و مستندات بیشتر باشیم، چرا که ممکن است واقعیت ماجرا از گفته ها متفاوت باشد. همانطور که شاهد بودیم بررسی هایی که روی شیائومی می 10 اولترا صورت گرفت نشان داد که شارژ این موبایل از 120 وات پشتیبانی نکرده و 80 وات می‌باشد.

خوشبختانه، شما می‌توانید به محض اینکه رد مجیک 6 پرو به دست‌تان رسید، فناوری شارژ سریع این محصول را مورد آزمایش قرار دهید. چرا که منبع خبری بیان کرد، زد تی ای این محصول را به همراه یک شارژر سریع 120 وات گالیم نیترید (GaN) در دسترس مخاطبان قرار می‌دهد.مدل استاندارد با یک شارژر 66 وات سریع ارائه می‌شود که هرچند سرعتش به سرعت نسخه حرفه‌ای تر نمی‌رسد، ولی به اندازه ای سریع است که بتواند میان رقبای خود رجز‌خوانی کند.

رد مجیک 6 و نسخه پرو در تاریخ 14 اسفند ماه (4 مارس) رونمایی خواهند شد. گفته شده این دو نسخه از پردازنده اسنپ‌دراگون 888 ، که قبلا مورد بررسی قرار دادیم، قدرت گرفته و به صفحه نمایشی با نرخ بازسازی 144Hz و نرخ نمونه برداری لمسی 480Hz مجهز شده اند.

منبع خبر : rokida.com

یک دیدگاه ارسال کنید